Тест-драйв Renault Logan: перевірка українською зимою

Тест-драйв Renault Logan: перевірка українською зимою

Автор: https://fakty.com.ua Дата: 27.01.2019 Просмотров: 80 Комментарии: 0

Оновлений Renault Logan дещо освіжили та обладнали новим бензиновим 1,0-літровим, трициліндровим двигуном. Факти ICTV дізналися, що собою являє цей бюджетний француз в українських умовах.

Тест-драйв Renault Logan: перевірка українською зимою

На тест-драйві у нас побував Renault Logan з атмосферним бензиновим 1,0 л двигуном, 5-МКПП і в середній комплектації ZEN+. Вартість тестового автомобіля орієнтовно становить $ 11,3 тис.

Дизайн

Renault Logan – простий, але популярний седан, який в нашій країні став впізнаваним навіть у людей далеких від автомобільної тематики. Зовнішній вигляд у нього кардинально не змінився, але трохи освіжився.

Підкреслюють оновлення світлодіодні С-подібні ходові вогні.

Дещо змінилися бампера, решітка радіатора та фари головного світла, а також задні ліхтарі.

Салон

Інтер’єр відразу ж говорить, що у розробників на першому місці була економія. Матеріали прості, в основному практичні та довговічні, як мені здалося.

Сидіння водія оснащене поздовжнім регулюванням, а також регулюванням кута нахилу спинки. Регулювання по висоті, в нашій комплектації, не було.

Кермо навпаки регулюється тільки по висоті. Підібрати оптимальне положення керма і сидіння під себе, зі зростом 1,87 м, у мене так і не вийшло. Хоча, для міста посадка цілком стерпна, нічого критичного.

Кермо не перевантажене кнопками, їх там зовсім немає.

Теги: авто

Комментарии

Написать комментарий